Referencje

Robert H., London, Rob Eckhard „Greetings from Holland” armchair, 2017

In short, I love the chair!  It looks great, and it’s super comfortable. I was lucky enough to grow up around some really nice design items, but this is one of the first that I’ve really bought myself, and so it’s really special and lovely!

Also, I have to say, my interaction with you has been nothing but great. I’d love to shop with you in the future as we continue to furnish our home.

Krzysztof P., mebel z oferty, Fotel 1611 Rob Parry, 2017

Fotel — rewelacja!!! Spędzam w nim godziny i muszę przeganiać z niego gości, bo każdy do niego się od razu przymierza

Anna F. mebel z oferty, stół Martin Visser, 2016

W Skład Design mieliśmy przyjemność zakupić przepiękny stół projektu Martina Vissera. Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy do kuchni wyjątkowego, niepowtarzalnego i co najważniejsze okrągłego stołu. Poszukiwania trwały bardzo długo, aż nasza projektantka natrafiła na Skład. Stół zachwycił nas od razu. Idealnie wpasował się w styl naszego mieszkania. Pani Joanna, ‚połówka’ SD, z którą mieliśmy kontakt, okazała się nie tylko przemiłą ale również niezwykle profesjonalną osobą, która świetnie zna się na tym co robi. Serdecznie polecamy Skład Design każdemu, kto poszukuje wyjątkowych mebli.

KK Mebel z oferty, krzesło rogate, 2015

Świetne krzesło! Nie dość, że wygląda – co oczywiste, biorąc pod uwagę jego pochodzenie i starania Skład Design – to jeszcze bardzo wygodne. Spędzam na nim wiele godzin za biurkiem i świetnie się sprawdza. Polecam!

Emila S. Indywidualne zamówienie, Fotel Lotus Rob Parry, 2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Skład Design. Dobry kontakt z Panią Joanną, świetne meble. Gdy pojawił się problem z pasami fotela, właściciele zareagowali bardzo szybko, wymieniając pasy na nowe

Agnieszka S . indywidualne zamówienie, komoda, 2016

Planowałam zakup komody modernistycznej, na facebooku wpadłam na inspiracje komód z firmy Skład Design. Napisałam maila, dostałam szybka odpowiedź, że można rozpocząć poszukiwanie. Chwilę później dostałam foto komody zlokalizowanej w Holandii, zdecydowałam się na kupno i odrestaurowanie mebla ze Skład Design. Po kilku tygodniach, dostałam pięknie odnowiony mebel z zachowanym fornirem.

Piotr, B Meble z ofery, krzesła Pastoe, 2016

Szukaliśmy długo krzeseł, które pasowałyby do dużego industrialnego stołu. Aż trafiliśmy do Składu Design i już nie musieliśmy dalej szukać. Świetny wybór mało wciąż u nas znanego niderlandzkiego designu.

O&T Indywidualne zamówienie, kanapa Martin Visser, komoda, Meble z ofert krzesła palisandrowe, krzesło rogate, 2016-2017

Z oferty Skład Design korzystaliśmy kilka razy. Mamy przepiękne krzesła, fotel i kanapę, które nadają charakter naszemu mieszkaniu. Wszystkie meble pieczołowicie odrestaurowane, w sposób który wydobywa piękno oryginalnych projektów. To niezwykle przyjemne uczucie móc na co dzień korzystać z mebli, które są doskonale zaprojektowane, funkcjonalne i bardzo wygodne. Korzystając z pomocy Pani Joanny wybieraliśmy meble zarówno gotowe – już odrestaurowane, jak i przed odnowieniem, jak też składając zamówienie na meble, których jeszcze w Składzie nie było. Za każdym razem końcowy efekt przerastał nasze oczekiwania. Dziękujemy!

Monika P. Mebel z oferty, fotel Pelikan, mebel na zamówienie fotel Sky, 2016

Myślałam o krzesłach  rogatych a kupiłam dwa różne fotele: pelikana i w typie Finna Juhla. Są piękne i świetnie wpisują się w różne stylistyki wnętrz. Jednak największą ich zaletą jest komfort użytkowania.

Współpraca z panią Joanna była przyjemnością a rozmowy dotyczące wyboru, wykończenia mebli bardzo inspirujące.

Piotr G. Mebel z oferty, deska Reply I krzesło industrialne Friso Kramer, 2016

Wielokrotnie realizowałem zamówienia mebli ze Skład Design i wszystkie zostały wykonane wzorowo. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Serdecznie polecam!

Małgorzta S, fotel z oferty, odtworzenie stanu zbliżonego do oryginalnego, 2017

SKŁAD DESIGN – piękne meble mid century modern; wspaniały profesjonalny i fachowy serwis oraz doradztwo Pani Joanny. Bardzo polecam !

Mój Fotel Muszla idealny, taki jakiego długo szukałam, przywrócony do życia w prawie nienaruszonym, oryginalnym stanie dzięki pasji i wysmakowanemu gustowi Pani Joanny.

Natalia S Meble z oferty, fotel Lotus Rob Parry, 2016

W Skład Design dokonałam kilku zakupów dla siebie, jak również selekcjonowałam te meble dla moich klientów w ramach projektów wnętrz. Wszystkie meble oferowane przez Panią Joannę są starannie selekcjonowane spośród ikon światowego i polskiego designu. Każdy z nabytych przeze mnie mebli poddany został starannej renowacji, przy czym, co było dla mnie bardzo ważne, renowacja zawsze wykonywana była „z głową”, z poszanowanie formy i historii mebla. Zawsze z chęcią wracam do tego sklepu w poszukiwaniu nowych skarbów

Michael in Laguna Beach, California, meble z oferty, 2016

I recently purchased Louis van Teeffelen dining chairs from Sklad Design with shipment to the United States. I’ve never purchased anything from overseas so I was a little nervous. Agata and Joanna were so responsive and very helpful with such a large purchase and international shipment.

They answered all my email questions promptly and we manage to get through the time difference to get the deal set up. Everything arrived safely and was well packaged, the only hassle was dealing with the wire transfers, import fees, customs and the picking it up from cargo shipper but well worth it.

Their prices are in line for quality Mid-Century Modern pieces and they have a great selection of beautiful pieces. I wouldn’t hesitate to recommend or buy again from Agata & Joanna at Sklad Design.”

. Renata S. indywidualne zamówienie, 8 szt krzeseł Result, 2016

Skład Design to wyjątkowe miejsce, trafiłam tu przez przypadek i znalazłam idealne krzesła. Na pewno to nie jest mój ostatni zakup 🙂

Agata M, meble z oferty, 2016

 

Krzesełka:

Gdy je zobaczyłam, przypomniałam sobie o szkole. Takiej dawnej, do której sama może już nawet nie chodziłam. Raczej ze starych filmów, a przecież wyglądają zarazem bardzo nowocześnie. Stoją w przedpokoju w rzędzie, każdy ma swoje, jak w szkole. Siadamy na nich, gdy zakładamy buty. Rzucamy tam płaszcze czy czapki. Na białym tle przedpokoju ich piękny brązowy kolor wygląda – moim zdaniem – fantastycznie.